AKTUALNOŚCI & WYDARZENIA

Walczyliśmy o 50,000$ na Global Ventures Summit w Dubaju

Arkadiusz Kamiński, CEO & Founder

12 Stycznia 2018

Światowa premiera na GVS w Dubaju

W listopadzie 2017 roku pokazaliśmy po raz pierwszy naszą nową platformę inwestorom, aniołom biznesu i przedsiębiorcom z całego świata podczas międzynarodowej konferencji „Global Ventures Summit: Silicon Valley Tours The World.” w Dubaju.

Pitch Battle

Uczestniczyliśmy w bitwie Startupów „GVS Pitch Battle„, gdzie walczyliśmy z ponad 30-stoma startupami z całego świata o nagrodę w wysokości $50,000 i podróż do Stanów Zjednoczonych na spotkanie z inwestorami. Mimo ciepłego przyjęcia ze strony jury składającego się z inwestorów z doliny krzemowej, oraz niezwykle udanego występu, musieliśmy uznać wyższość angielskiego startupu medycznego – Testcard. Podczas trwania wydarzenia, dostaliśmy wiele sugestii i opinii, które pomogą nam w dalszym rozwijaniu naszej nowej platformy.

Nowe doświadczenie

Podczas dwudniowej konferencji, zyskaliśmy wiele ciekawych kontaktów i w pewnym stopniu udało nam się poznać ekosystem międzynarodowej sceny Startupowej. W trakcie wykładów, prowadzonych przez uznanych ekspertów, pozyskaliśmy wiedzę, która pozwoli nam na szybszy rozwój na arenie międzynarodowej. Dziękujemy organizatorom i wszystkim osobom odpowiedzialnym za stworzenie tak wspaniałego wydarzenia i życzymy powodzenia w dalszej działalności.

3 komentarze

 1. Ania S

  Wow, super – to się nazywa premiera z rozmachem 🙂 Pozdrawiam Ania Drzewiecka DKMS

  Odpowiedz
  • Arkadiusz Kamiński

   Dziękujemy bardzo za miłe słowa 🙂

   Odpowiedz
 2. greg342

  ciekawa sprawa, fajnie ze nasi probuja tez za granica

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do naszej społeczności.